16–17 травня 2019 р. відбулась студентська наукова конференція «Дні науки філософського факультету 2019»

20.05.2019 | 08:44

16–17 травня 2019 року за традицією на філософському факультету відбулась студентська наукова конференція Львівського національного університету імені Івана Франка «Дні науки філософського факультету 2019». Конференція проводилась за такими секціями: філософія, культурологія, політологія, психологія.

Пленарне засідання розпочали за традицією з вітального слова заступника декана філософського факультету з наукової роботи доц. Шипунова Геннадія Володимировича.

На пленарному засіданні були озвучені наукові доробки аспірантів кафедри філософії, кафедри теорії та історії культури, кафедра теорії та історії політичної науки, кафедри політології та кафедри психології.

До організації секційних засідань були залучені студенти філософського факультету, зокрема члени Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених філософського факультету «Кордіс» та представники таких колегіальних організацій факультету:  Студентське наукове товариство філософів «Aurea Mediocritas», Студентське наукове товариство культурологів  «Гілея», Львівська асоціація політологів «Поліс», Студентське науково-практичне товариство психологів та Студентська рада та Профбюро філософського факультету.

Загалом щорічно у конференції філософського факультету беруть участь близько двохсот студентів з різних факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка, а також до участі долучаються студенті з інших університетів України, зокрема із Київського національного університету імені Т. Шевченка, Дніпровський національний університет ім. О. Гончара, Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя.