12.02.2020 р. на кафедрі психології проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Психологія (загальна психологія)”.

16.02.2020 | 14:42

На кафедрі психології Львівського національного університету імені Івана Франка 12.02.2020р. проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Психологія (загальна психологія)”.

Склад конкурсної комісії: професор Грабовська С. Л. (голова), доценти Волошок О.В., Штепа О. С.

Заявки на участь в олімпіаді подали п’ять студентів-психологів, які взяли участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Психологія (загальна психологія)”.

Результати І етапу олімпіади зі спеціальності “Психологія (загальна психологія)” є такими:

І місце : Мамонтова Марія Віталіївна, група ФФП31с,

ІІ місце : Максименко Карина Віталіївна, група ФФП 31с,

Саска Анастасія Олегівна, група ФФП 21с,

ІІІ місце : Черткова Олена Олександрівна, група ФФП 11с,

Редькович Вікторія Олександрівна, група ФФП 11с.

Exif_JPEG_420