10.02.2023 р. відбулась онлайн-лекція Городної Н.В. для студентів-психологів

10.02.2023 | 18:08

Студенти-психологи першого курсу ЛНУ імені Івана Франка 10.02.2023р. відвідали онлайн-лекцію практичного психолога КЗ Пустомитівської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр» Наталії Василівни Городної

@Ірц Пустомити

На зустрічі спікер розповіла про заклад у якому працює, основні функції психолога в ІРЦ. Студенти мали можливість ознайомитись, зрозуміти яким інструментарієм користується психолог в ІРЦ, як розподіляє свій час, як планує роботу, яку звітну документацію має підготувати. Зустріч була пронизана щирим прагненням доповідача показати як важливо розуміти, любити дітей, які потребують корекційної роботи і підтримки в інклюзивній освіті. На думку Наталії Городної доброта і любов та «навчання усіх дітей разом – справа, підказане серцем» є засадами фахової роботи психолога з дітьми з особливими освітніми потребами. Дякуємо п. Наталії за корисну, цікаву, сердечну зустріч.

Організатор практики від кафедри психології Halyna Mykhalchyshyn