1 березня відбувся теоретичний семінар кафедри історії філософії

02.03.2023 | 11:15

У середу,1 березня, відбувся науково-теоретичний семінар кафедри історії філософії. Протягом зустрічі ми заслухати доповіді наших викладачів кафедри та аспірантки, Олени Грубої, яка представила свою розвідку на тему «Фрідріх Дессауер і неотомістська інтерпретація філософії техніки». Опісля презентації відбулась плідна дискусія, на якій, зокрема, ми продовжили обговорювати проблему взаємодії людини, техніки, війни та Бога і спробували осмислити згадані проблеми через призму порівняння культурної реакції на техніку на Заході та Сході, зокрема, через феномен рецепції японцями даної теми як у сфері аніме, так і у сфері робототехніки. Дякуємо усім учасникам за актуальні запитання та активну участь в обговореннях!