1.10.2015 студенти-політологи в рамках курсу “Місцеве самоврядування” відвідали Львівську обласну раду

08.10.2015 | 20:32

1 жовтня студенти філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка напрямку підготовки “Політологія” в рамках курсу “Місцеве самоврядування” відвідали Львівську обласну раду. Студентів зустрів керуючий апаратом (керівник справ) Львівської обласної ради Євген Захаревич, провів їм невеличку екскурсію, а далі розповів про структуру, основні функції, завдання та діяльність Львівської обласної ради. Також керуючий справами обласної ради наголосив, що саме обласній раді VI скликання довелося пройти важливий момент в історії державотворення. Саме під головуванням Петра Колодія обласна рада впродовж зими 2013-2014 рр. ухвалила сім рішень, які стали доленосними під час подій Революції Гідності.

До спілкування зі студентами також долучився особисто голова Львівської обласної ради Петро Нестерович Колодій. Він відповів на численні запитання, які задавали студенти та на завершення побажав кожному з них успіху на обраній ниві, а також незламної віри в розбудову вільної та незалежної Української держави.