09.02.2023 року відбулась зустріч студентів-психологів з спікером Лідією Романівною Боженко

09.02.2023 | 18:04

У межах навчальної практики студенти першого курсу спеціальності «психологія» 09.02.2023 року мали зустріч з спікером Лідією Романівною Боженко @Lidiya Bozhenko, психологом, психотерапевтом, психологом-консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова

Доповідач розповіла про особливості діяльності практичного психолога, консультанта ЦПРПП м.Львова, пісочного психотерапевта, консультанта у напрямку позитивної психотерапії Н.Пезешкіана, про групи підтримки «Діти і війна». Надала вичерпне роз’яснення студентам, як знайти себе у різних напрямках психологічного консультування і психотерапії. Слухачі були захоплені практичним досвідом Лідії Боженко, її авторською розробкою колоди метафоричних карт з образами тварин «Коли ще звірі говорили». Студенти з великим задоволенням прийняли участь у практичній роботі «Онлайн-інструменти психолога: «Монстрики емоцій».

Щиро вдячні Лідії Боженко за таку цікаву, настановну, практичну зустріч з студентами ЛНУ.

Організатор практики від кафедри психології Halyna Mykhalchyshyn