01 лютого відбулася зустріч зі стейкхолдерами щодо оновлення освітньо-професійних програм 053 «Психологія» для бакалаврів та магістрів.

03.02.2023 | 19:06
01 лютого відбулася зустріч зі стейкхолдерами, під час якої відбувалося активне обговорення дисциплін вільного вибору для забезпечення індивідуальних освітніх траєкторій студентів.
Запрошені: канд. псих. наук, докт. філос. наук, проф. Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, зав. каф. філософії, соціології та політології імені Валерія Скотного Скотна Н.В.; докт. псих. наук, доц. Львівського державного університету внутрішніх справ, проф. каф. пратичної психології ІУПБ Католик Г.В.; директорка Львівської обласної Малої академії наук Бородчук І.А.; канд. псих. наук, доц. кафедри психології і психотерапії факультету наук про здоров’я Українського Католицького університету Пилат Н.І.; канд. псих. наук Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, зав. каф. практичної психології, керівник психологічної служби Львівської області Корнієнко І.О., операційний директор ТзОВ «Шокоооооооолад» франчайзинг «Львівська майстерня шоколаду» Верста Ю.О.; канд. психол. н., дитячий та дорослий психотерапевт у напрямку КПТ центру здоров’я і розвитку «Коло сім’ї», координаторка дитячого напрямку україно-швейцарського проекту «Психічне здоров’я для україни» Єсип М.З.
Дякуємо присутнім за слушні пропозиції!