Зустріч зі стейкхолдерами щодо розробки та вдосконалення ОПП «Політологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 052 «Політологія»

15.12.2023 | 16:09

У рамках розробки та вдосконалення ОПП «Політологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 052 «Політологія» галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» 14 грудня відбулась зустріч представників кафедри політології та кафедри теорії та історії політичної науки зі стейкхолдерами (роботодавцями та випускниками спеціальності «Політологія» різних років).

Зокрема, в зустрічі взяли участь: завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор Анатолій Семенович Романюк (гарант освітньої програми), завідувач кафедри теорії та історії політичної науки, доктор політичних наук, доцент Геннадій Володимирович Шипунов, кандидат політичних наук, доцент  кафедри теорії та історії політичної науки Вікторія Вікторівна Бунь (член робочої групи), кандидат політичних наук, доцент  кафедри теорії та історії політичної науки Андрій Стефанович Гарбадин (член робочої групи), Галина Іванівна Луцишин (доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології та міжнародних відносин НУ «Львівська політехніка»), Олег Іванович Вольський (міський голова Жовкви, доктор філософії зі спеціальності 052 «Політологія»), Лідія Володимирівна Токарєва (головний спеціаліст Відділу аналітичної роботи і моніторингу, Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Львівська обласна державна адміністрація) та Діана Василівна Стандратюк (МБО «Фонд Східна Європа», координаторка програм).

Під час обговорення стейкхолдери висловили свої пропозиції щодо вдосконалення освітньої програми.

Щиро дякуємо шановним колегами за співпрацю!