Пропонуємо Вашій увазі збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Життя під час війни: виклики та ресурси Гештальт-терапії», яка відбулась 20-21.01.2024р. на базі кафедри психології

02.08.2024 | 12:29
20-21.01.2024р. Секція Гештальт-терапії Української Спілки Психотерапевтів(УСП),Кафедра психології Львівського Національного Університету імені Івана Франка(ЛНУ),Українська Асоціація Гештальт-терапії(УАГТ) проводили міжнародну науково-практичну конференцію «Життя під час війни: виклики та ресурси Гештальт-терапії».
На конференції були представлені пленарні та тематичні доповіді, воркшопи, майстер-класи, «круглі столи» і дискусії.
Ознайомитись із збірником тез підготовлених за матеріалами міжнародної наукової конференції Ви можете тут:

Життя під час війни виклики та ресурси гештальт-терапії