Координатор Громадської мережі ОПОРА у Львівській області Тарас Радь прочитав лекцію в рамках курсу «Місцева політика» для студентів спеціальності «політологія»

17.03.2021 | 10:40

У вівторок 16.03.2021 р. в рамках курсу «Місцева політика» для студентів спеціальності «політологія» на заняття був запрошений координатор Громадської мережі ОПОРА у Львівській області Тарас Радь, який детально та аргументовано розповів про те, як проводяться дослідження щодо публічності та прозорості органів місцевого самоврядування та які методики використовуються. Студентам були дані поради та рекомендації щодо того, як обирається предмет, об’єкт та критерії дослідження, як готувати аналіз дослідження. Щиро дякуємо Тарас Радь за цікаву лекцію, поради та ґрунтовні відповіді на запитання.