Голова ЛОДА Олег Синютка прочитав лекцію студентам-політологам

03.10.2017 | 21:34

28 вересня 2017 р. для студентів-політологів у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка  провів лекцію голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Лекція була присвячена проблематиці державно-управлінських процесів на регіональному та національному рівні. Впродовж лекції студентами були підняті питання обороноздатності, механізми впливу громадськості на систему управління Львівщиною та успіхи реформи децентралізації.

Олег Михайлович пояснив, яких нововведень чекати найближчим часом, задовільнив інтереси слухачів, відповівши на всі запитання, та виразив вдячність за теплий прийом.

Підсумовуючи, завідувач кафедри політології Анатолій Семенович Романюк запевнив, що зустрічі подібного формату проводитимуться і надалі, за участі керівників структурних підрозділів Львівької ОДА.