23 грудня відбувся спільний семінар «Психологічна підтримка життєдіяльності індивідуальних і колективних суб’єктів» кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка, Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та Асоціації політичних психологів України

29.12.2021 | 10:33

Під час семінару піднімались такі болючі і актуальні дослідницькі проблеми, як: розвиток етичного лідерства в організаціях (Руслана Карковська), робота зі стигматизованими клієнтами (Веніамін Вінков), проблеми кібербулінгу (Ігор Гусєв), переживання пандемії (Інна Галецька, Лариса Климанська, Марина Кліманська, Марія Перун), інформаційне перевантаження медіаспоживачів (Олена Мусаковська), дослідження етнічної самосвідомості (Олександра Максимич) та проблема культурної адаптації студентів-іноземців (Надія Левус). Модерувала роботу семінару Наталія Гребінь .
Цікаві доповіді, конструктивний діалог та натхнення до наукових досліджень – таким є результат передсвяткової наукової дискусії.