15.04.2024 | 22:25

11 квітня 2024 р. відбувся перший семінар Навчальної програми “Reproductive Health in Wartime” в рамках спільного проекту кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка та Університету Даларни, Швеція (Dalarna University). Проект фінансується Шведським інститутом (Swedish Institute) у рамках Програми SI “The Swedish Institute Ukraine
Cooperation Programme”.

Це перший проект на філософському факультеті, що відкриває можливість студентам пройти повноцінну програму курсу європейського університету. Учасниками програми є 14 студентів 1-3 курсів відділення Психології філософського факультету, які на час програми зараховані на цей курс в Університеті Даларни. По завершенню програми учасники отримають сертифікати Університету Даларни на 7,5 кредитів. Навчання відбуватиметься англійською мовою у дистанційному форматі. Координаторами програми є викладачі кафедри психології філософського факультету професор Інна Галецька і доцент Марина Кліманська.

Окрім поглиблення знань щодо біопсихосоціальних аспектів репродуктивного здоров’я в умовах війни, учасники програми отримають можливість розширити розуміння демократичних цінностей та громадянських прав, що є ключовими аспектами європейської освіти. Участь у програмі для викладачів та студентів кафедри психології відкриває широкі можливості для розвитку, надаючи доступ до цінного європейського університетського досвіду та сприяючи
вдосконаленню методів навчання та дослідницьких практик.

Участь у міжнародних проєктах стимулює обмін ідеями та знаннями, що надає студентам унікальну можливість не лише отримати досвід в європейській освіті та культурному середовищі, а й ознайомитися з новітніми тенденціями у світовій психології. Це дозволяє їм розширити свої знання та навички, збагатити свій професійний та особистісний досвід, а також побудувати
міжнародні зв’язки та співпрацю з вченими та практиками з інших країн. Окрім навчальної програми для студентів проєкт передбачає проведення спільних досліджень, аналізу проблем репродуктивного здоров’я в умовах війни, а також міжкультурального аналізу соціально-психологічних аспектів репродуктивного здоров’я.
Ця програма – унікальна можливість для студентів отримати досвід в європейській освіті та культурному середовищі, сприяючи їхньому професійному та особистісному розвитку, формуванню міжкультурної компетентності, міжособистісних навичок та мовної підготовки.

#FundedbySI

#BalticSea_SI