Запрошуємо до участі в міжнародній конференції «Філософія діалогу й порозуміння в побудові європейської й світової спільнот», яка відбудеться 22-24 червня 2016 р.

30.03.2016 | 23:27

Міжнародна конференція відбудеться на філософському факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка за участю: Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Академії педагогіки спеціальної. (Варшава, Польща), Українського філософського фонду, Польського Товариства Універсалізму, Council for Research in Values and Philosophy (Washington, США).

Детально про мету, правила та особливості проведення конференції можна дізнатись на сторінці Міжнародної конференції “Філософія діалогу й порозуміння в побудові європейської й світової спільнот”.

Інформацію про вимоги до оформлення матеріалів (тез і статей) конференції, а також картку зголошення (заявку) для участі в міжнародній конференції можна завантажити за посиланнями:

Вимоги до оформлення матеріалів

Карта зголошення