6.02.23 відбулась зустріч студентів-психологів із практичним психологом Незабитовською С. В.

06.02.2023 | 17:47

Практика студентів 1-го курсу триває. Дуже цікавою для студентів була зустріч з Незабитовською Світланою Вікторівною – практичним психологом Психологічної служби ЛНУ імені Івана Франка.

Лекція справила на студентів велике враження, принесла задоволення та підняла рівень мотивації.

Студенти відзначають, що всього лиш за годину Світлана Незабитовська надала велику кількість корисної інформації, поділилася лайфхаками та порекомендувала багато психологічної літератури. Зустріч слухалася на одному диханні, про те, як розпізнати справжнього фахівця, як розмовляти з клієнтами, які навички потрібно мати психологу, а також все про тренінги, просвітницьку діяльність.

Halyna Mykhalchyshyn

Психологічна служба ЛНУ імені Івана Франка офіційна сторінка