06.12.2019 | 09:00

У вівторок, 3.12.2019 р. відбулась зустріч студентів cпеціальності «політологія» з професоркою, українською політикинею, народною депутаткою України 8-го скликання, членкинею Комітету ВРУ з питань євроінтеграції та головою постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Оксаною Юринець на тему: «Міжпарламентська і парламентська дипломатія»,  під час якої висвітлили питання про особливості дипломатії у Верховній Раді України, про міжнародну співпрацю, про актуальні питання для України та можливість їх розв’язати дипломатичним шляхом.