25.09.2024 р. в рамках курсу «Місцеве самоврядування» відбулась зустріч студентів 3-го курсу спеціальності «Політологія» з начальником відділу «Офіс Львівської громади у м. Винники» Богданом Шустером

30.09.2024 | 15:36

В середу, 25.09.2024 р. в рамках курсу «Місцеве самоврядування» відбулась зустріч студентів  3-го курсу спеціальності «Політологія» з начальником відділу «Офіс Львівської громади у м. Винники» управління адміністрування громад департаменту міської агломерації Львівської міської ради, членом виконавчого комітету Львівської міської ради Богданом Шустером. Обговорили питання формування виконавчих органів місцевого самоврядування, особливості їхньої діяльності та функції. Також зачепили питання функціонування Львівської громади в контексті децентралізації на прикладі м. Винник. Щиро дякуємо Б. Шустеру за цікаву розмову та відверті відповіді на студентські запитання.