До уваги наукового співтовариства! 21 жовтня 2017 року відбудеться друга наукова конференція пам’яті Ю. Р. Шведи “Політичні партії і вибори: українські та світові практики”

19.10.2017 | 18:02

Запрошуємо до роботи наукової конференції кафедри політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи).

Шведа Юрій Романович (1964–2016 рр.) – до 2016 р. доцент і докторант кафедри політології філософського факультету ЛНУ ім. І. Франка, український політолог та вчений, що належить до провідних українських партологів та псефологів. Автор навчальних курсів “Історія та теорія політичних партій”, “Партологія”, “Псефологія”, “Політична комунікація”, “Теорія комунікації”, “Партії та партійна система України”, “Партійні системи світу”, “Технологія виборчої кампанії”, “Основи демократії”, “Теорія політичної системи”, “Політологія” тощо.

Конференція відбуватиметься 21 жовтня 2017 року за адресою вул. Січових Стрільців 19, аудиторія 205 (конференц-зал) та проводитиметься за такими секціями:

1. Регіональні особливості формування та розвитку політичних партій України.
2. Партії та партійні системи: світовий досвід.
3. Партійні та виборчі системи: інституційно-процесуальна кореляція.

Робочі мови конференції: українська й англійська.

Програму конференції можна завантажити за посиланням.