Оля Плосконос – переможець Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (теоретична та прикладна психологія)

24.04.2018 | 00:11

17–20 квітня 2018 р. у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (теоретична та прикладна психологія), який розпочався натхненним меседжем «Я рухаюся вперед у своєму особистісному та професійному зростанні!». Загалом у другому турі олімпіади взяли участь близько  100 учасників з різних вищих навчальних закладів України. За результатами інтелектуальних змагань Оля Плосконос, студентка 4 курсу відділення Психологія філософського факультету, була визнана найкращою. Почесне 5 місце посіла Олена Мусаковська студентка 6 курсу відділення Психологія філософського факультету.

ВІТАЄМО! Чудове досягнення! Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка справді найкращі!