3 та 4 жовтня в ауд. 201 відбудуться лекції проф. Богдана Шляхти (Ягеллонський університет, Польща)

02.10.2016 | 13:24

Лекції відбудуться 3 жовтня в 16-40 та 4 жовтня в 16-40 в аудиторії 201.

Тематика лекцій “Еволюція політичної системи Польщі”.

Заняття проводитиме Богдан Шляхта (пол. Bogdan Szlachta) – доктор габілітований, професор гуманітарних наук, декан факультету міжнародних і політичних досліджень та завідувач кафедри політичної філософії Ягеллонського університету в Кракові, завідувач кафедри теорії та філософії політики в Academy Ignatianum у Кракові. Гостьовий лектор у Вільнюському й Оксфордському університетах тощо. Автор великої кількості наукових праць у реферованих наукових виданнях.

image006

Захід відбувається в рамках Проекту Міжнародного Вишеградського Фонду (МВФ), спрямованого на імплементацію навчального курсу “Порівняльний аналіз політичних інститутів країн Вишеградської групи й інших країн ЦСЄ” для студентів-магістрів кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка.

image002