image001

Проект Міжнародного Вишеградського Фонду (МВФ), спрямований на імплементацію навчального курсу

"Порівняльний аналіз політичних інститутів країн Вишеградської групи й інших країн ЦСЄ"

для студентів-магістрів кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка

image003image005image007

 

 

Головна сторінка

Про МВФ і проект

Новини й оголошення проекту

Координатори і викладачі проекту

Гостьові лектори проекту

Програма проекту

Цільова аудиторія проекту

Перший етап (перший рік) проекту

Другий етап (другий рік) проекту

Третій етап (третій рік) проекту

Бібліотека проекту

Науковий сектор проекту

Галерея проекту

Контактна інформація

 

 

Вишеградський фонд

Кафедра політології

Філософський факультет

Університет

 

Цільова аудиторія проекту

 

Проект Міжнародного Вишеградського Фонду (МВФ), спрямований на імплементацію навчального курсу "Порівняльний аналіз політичних інститутів країн Вишеградської групи й інших країн ЦСЄ" у Львівському національному університеті імені Івана Франка, розрахований винятково на студентів-магістрів спеціалізації політологія, які навчаються у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Проект розроблено для імплементації навчального курсу "Порівняльний аналіз політичних інститутів країн Вишеградської групи й інших країн ЦСЄ" як нормативного (обов’язкового). Це означає, що курс є обов’язковим для отримання ступеня магістра Львівського національного університету імені Івана Франка в галузі політології.

 

Всі студенти, які хочуть брати участь в імплементації навчального курсу "Порівняльний аналіз політичних інститутів країн Вишеградської групи й інших країн ЦСЄ", повинні володіти достатнім набором умінь та навиків. Учасники курсу повинні мати ступінь бакалавра в галузі політології. Вони обов’язково повинні бути ознайомленими з курсами «Порівняльна політологія», «Політичні інститути», «Партії» та «Вибори».

 

Відвідування навчального курсу "Порівняльний аналіз політичних інститутів країн Вишеградської групи й інших країн ЦСЄ" сприятиме розвитку в студентів-магістрів таких умінь та навиків, як: знання основних етапів еволюції демократичного транзиту та особливостей процесу інтеграції країн Вишеградської групи та інших країн Центрально-Східної Європи до Європейського Союзу та НАТО; здатність розуміти і застосовувати термінологію порівняльного аналізу, використовувати інструменти якісного та кількісного аналізу для вивчення політичних інститутів, окреслення переваг і недоліків у розвитку демократії, розуміння суті та природи легітимності влади, окреслення та оцінювання відповідності соціального та політичного розвитку тому чи іншому випадку.

 

Курс буде особливо цікавим для тих, хто пов’язує свою професійну діяльність із проблемами та перспективами європейської інтеграції України, займається порівняльний аналізом політичних інститутів та систем країн Європи, досліджує особливості та параметри розвитку європейської цивілізації.

 

Крім того, навчальний курс сприятиме адаптації освітньої системи України в європейський простір викладання політології. У результаті, студенти отримають додаткові знання про політичні інститути, політичні системи та політичний процес у країнах Вишеградської групи й інших країнах Центрально-Східної Європи, навчальний процес загалом буде збагачено різноманітними технічними методами та прийомами викладання гуманітарних дисциплін.

 

 

Кафедра політології філософського факультету

Львівського національного університету імені Івана Франка,

м. Львів, вул. Університетська 1, ауд. 206

тел. (032) 239-41-08, 239-43-40,

e-mail: k_polit@ukr.net