8.11.2022 р. в рамках курсу “Місцеве самоврядування” лекційне заняття для студентів-політологів провела Директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Вікторія Довжик

10.11.2022 | 00:06

У вівторок 8.11.2022 р. в рамках курсу “Місцеве самоврядування” лекційне заняття для студентів 3-го курсу спеціальності “Політологія” на тему: “Матеріально-фінансова основа місцевого самоврядування” провела Директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Вікторія Вікторівна Довжик. Говорили про доходи та видатки місцево бюджету на прикладі м. Львова, про можливості внесення змін до міського бюджету з огляду на непередбачувані ситуації, також було пояснено студентам що таке мінімізація та тінізація бюджету і як з цим боротись. Ця тема викликала жваву дискусію та обговорення серед студентів. Дякуємо Вікторії Довжик за приділений час, ґрунтовне та фахове пояснення.