Студенти-політологи успішно захистили бакалаврські роботи

23.06.2022 | 12:24

15, 16, 17 червня відбувся успішний захист кваліфікаційних бакалаврських робіт студентами  4 курсу спеціальності 052 «Політологія». До складу державної екзаменаційної комісії увійшли:  професорка кафедри політології та державного управління Чернівецького університету Ротар Н.Ю. (голова), доценти кафедри теорії та історії політичної науки Бунь В.В., Гарбадин А.С. та  кафедри  політології   Була С.П., Шурко О.Б. Члени комісії відзначили високу якість кваліфікаційних робіт, більшість студентів отримали  хороші та відмінні оцінки.

Презентовані студентами теми кваліфікаційних робіт актуальні та охопили різноманітні проблеми політичних процесів та міжнародних відносин. Зокрема, предметом аналізу студентів-політологів стали порівняльні аспекти функціонування державних інститутів у різних країнах, передовсім європейських та посткомуністичних, виборчих систем, трансформацій політичних систем.

Жваву дискусію викликали  презентації результатів бакалаврських  проектів, які досліджували становлення та трансформацію  міжнародних систем, особливості  зовнішньополітичної діяльності сучасних держав, формування їхнього міжнародного іміджу, вплив пандемії «COVID-19». Інформаційні війни, міграційні процеси, популізм, гендерні проблеми, загроза нового тоталітаризму та ін. також  знайшли відображення і були ретельно проаналізовані в бакалаврських проектах наших студентів.

Дипломи з відзнакою за рішенням екзаменаційної комісії отримали Безніздра Анастасія, Безугла Аліна, Виговська Вікторія, Киях Марія, Шевчик Юрій.

Щиро вітаємо наших студентів-випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт і здобуттям освітнього ступеня «Бакалавр»!

Бажаємо вам, колеги,  досягнути вагомих успіхів у професійній сфері та особистому житті, втілити всі мрії!

Чекаємо на Вас у магістратурі.