Привітання декана з нагоди 1 вересня

29.08.2019 | 12:43

Дорогі студенти та аспіранти; шановні колеги, викладачі, усі працівники філософського факультету!

Щиро вітаю Вас із новою сторінкою у глибокому та цікавому світі пізнання – із величним Днем знань!!

Співрадію зі студентами, які мають унікальну можливість здобувати фахові та професійні знання саме на нашому факультеті, який формує філософський світогляд, сповнений духом патріотизму, мудрості та добра!!

Надихаю колег на активну та ініціативну творчу співпрацю, переповнену любов’ю до студентів, креативністю нових проектів, вірою у завтрашній день та натхненною працею на благо нашого факультету та Університету!!

Усім бажаю міцного здоров’я, радості та задоволення від життя, реалізації поставлених цілей, досягнення своєї мети!!

З повагою, декан філософського факультету Людмила Рижак