Новини Гілеї: зустріч із першокурсниками

12.10.2020 | 17:34
Минає місяць з початку навчання. Новоспечені студенти потрохи набираються досвіду, і Наукове товариство культурологів «Гілея» цьому сприяє!
8 жовтня відбулась традиційна щорічна зустріч членів товариства з культурологами першого курсу. У теплій, невимушеній атмосфері гості дізналися про широкий спектр діяльності гілейок, перспективи спеціальності на прикладі наших випускників, познайомились з викладацьким складом Кафедри теорії та історії культури. Старшокурсники охоче відповідали на питання молодих колег і з радістю поділилися з ними своїм досвідом. Разом з усіма в авдиторії поміркували над тим, чим є культурологія особисто для кожного. Дякуємо усім, хто завітав до нас!
Слідкуйте за новинами – під час зустрічі було анонсовано багато цікавих подій! Незабаром «Гілея» продовжить відкривати нові таємниці, і вже не тільки для першокурсників!