Музейна практика і пригоди студентів культурологів третього курсу

24.02.2020 | 10:43

19 лютого відбувся захист музейної практики студентами третього курсу гр. ФФК-31. Були представлені студентські напрацювання в Дім Франка – Franko HouseТериторія Терору та Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького. Дякуємо нашим львівським музеям (базам практики), – студенти багато чому змогли в них навчитися. Зокрема усі вже знають, як працює музей, що таке фонди і чому з ними треба обережно поводитися, чи мусить в музеї бути тихо і скільки роботи вкладнено в кожен музейний еспонат. Також практикантам дали змогу побачити, як створюються нові музейні проекти та долучитися до їх створення, взяти участь у розробці екскурсій для дітей (а то ой як не просто!), займатися науковими пошуками та багато іншого. Оскільки в кожному музеї є своя специфіка, студентам було цікаво почути, що робили їхні колеги, поділитися власним досвідом, дізнатися про роботу різних музейних установ і навіть заразити присутніх викладачів любов’ю до “своїх” музеїв. Назагал звіт практики виявив, що працювали наполегливо, сумлінно, з цікавим матеріалом і в доброму настрої (бо кумедні випадки теж згадували і не раз). Презентації просто чудові, тому шукайте їх незабаром на сторінці кафедри на сайті університету.

Практика-у-Національному-музеї-імені-Андрея-Шептицького

практика-Територія-терору