Гордість філософського факультету – 2020

04.02.2020 | 08:58

З року в рік філософський факультет остаточно випускає з-під свого крила майбутніх професіоналів своєї справи у різноманітних галузях. Але навіть серед найкращих завжди знайдуться беззаперечні лідери, які за роки свого студентського життя встигли блискуче проявити себе у громадській та науковій діяльності, а також досягти значних успіхів у позауніверситетському житті. За підтримки Профкому студентів ЛНУ ім. І. Франка уже втретє вручається премія «Гордість філософського факультету». Хто ж відзначився й цього року?

– За успіхи в навчанні
    Боженко Жанна;
  • Гордість філософськогофакультету – 2020
    – За успіхи в науковій діяльності
    Хрякова Ганна;
    – За громадську активність
    Коряга Павло;
  • Гордість філософського факультету – 2020
    – Профспілкова діячка
    Терешонкова Дар’я;
  • Гордість філософського факультету – 2020
    – За героїзм та відданість Батьківщині
    Таірян-Тимченко Маргарита.

Філософський щиро вірить, що набуті знання та навички обов’язково знадобляться вам у подальшому житті та стануть основою майбутніх кар’єрних здобутків. Бажаємо вам сил та наснаги творити та досягати вершин і надалі!

За роки свого навчання ви змогли стати справжнім стержнем факультету, прикладом для наслідування. Ви довели, що можливо все, якщо працювати чесно, багато і наполегливо.

Саме Ви – наша гордість!