Дні науки філософського факультету 2021

05.04.2021 | 12:18

Шановні студенти, аспіранти, докторанти, молоді вчені та викладачі!

Філософський факультет Львівського національного університету імені Івана Франка та Наукове товариство філософського факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка “Кордіс” запрошує взяти участь у щорічній всеукраїнській науковій конференції «Дні науки філософського факультету 2021».

Подія відбудеться у дистанційному форматі 18-19 травня 2021 року, та традиційно проводитиметься за такими секціями:
– філософія;
– культурологія;
– політологія;
– психологія.

Результатом роботи конференції стане публікація спільних тез учасників у формі електронного збірника. Надіслані матеріали повинні відповідати вимогам оформлення, високому рівню науковості та доброчесності.

Прохання подавати тези у форматі WORD (.doc, .docx) до 16 травня 2021 р. (включно, до 23:59) на електронну скриньку конференції: dni.nauky.filos2021@ukr.net.
У тезах студентів та аспірантів необхідно вказати ПІБ та вчене звання наукового керівника. Для студентів обов’язковим є відсканована або сфотографована коротка рецензія наукового керівника з його/її підписом. Фото/скан рецензії просимо надсилати із прикріпленим файлом тез в одному електронному листі.

Детальніше з вимогами до наукових тез можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/GcpdTqA