8 жовтня відбулась конференція “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Шведи)

10.10.2016 | 09:24

Конференція проводилась за адресою вул. Січових Стрільців 19, аудиторія 205 (конференц-зал).

Програму конференції можна завантажити за посиланням.

foto

У відкритті конференції та вітальному слові взяли участь: Мельник Володимир Петрович, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка; Синютка Олег Михайлович, голова Львівської обласної державної адміністрації; Юринець Оксана Василівна, народний депутат України; Хміль Михайло Михайлович, народний депутат України; Романюк Анатолій Семенович, професор кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка; Омельченко Олег Володимирович, кандидат історичних наук, доцент.

Надалі конференція проводилась за такими секціями:

1. Партійні та виборчі системи: інституційно-процесуальна кореляція
  2. Українські партії та багатопартійність;
  3. Партії та партійні системи: світовий досвід.

Виступала низка учасників конференції, зокрема: проф. Зеленько Галина Іванівна, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса; доц. Ключковський Юрій Богданович, Національний Університет “Києво-Могилянська Академія”; проф. Фісун Олександр Анатолійович, Харківський національний університет імені В. Каразіна; проф. Романюк Анатолій Семенович, Львівський національний університет імені Івана Франка; проф. Бортніков Валерій Іванович, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки; проф. Климончук Василь Йосифович, Державний вищий навчальний заклад “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”; доц. Остапець Юрій Олександрович, Ужгородський національний університет; доц. Лебедюк Віталій Миколайович, Національний університет “Острозька академія”; проф. Медвідь Федір Михайлович, Міжнародна Кадрова Академія; викл. Погоріла Наталія, Український католицький університет; проф. Колодій Антоніна Федорівна; Замятін Віктор, провідний експерт політико-правових програм Центру Разумкова; доц. Танчин Ігор Зіновійович, Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти тощо.

conf-1 conf-2 conf-3 conf-4 conf-5 conf-6 conf-7 conf-16 conf-8 conf-9 conf-10 conf-11 conf-14 conf-12 conf-13 conf-15

Відео відкриття конференції:

Учасники конференції дійшли згоди, що проведення подібних заходів, які стосуються партій і виборів на регіональному рівні, є вкрай актуальними і потребують продовження у майбутньому.

Видавництво “Знання” представило у публічний доступ книгу Шведи Юрія Романовича “Політичні партії у виборах: теорія та практика виборчої кампанії”, яку можна завантажити за посиланням.