Стартап “Громадянське суспільство”

08.05.2019 | 22:45

Не пропустіть свій шанс здобути нові навички та знайомства!

Пропонуємо новий формат інтерактивної роботи зі студентами – розмову-воркшоп “Стартап “Громадянське суспільство”. В понеділок, 13 травня з 14:00 будемо спілкуватися з передовими експертами у вибраній темі про те, що спонукає бути громадсько активним, що означає “бути волонтером”, як знайти команду мрії, з якою можна творити важливі речі.

Запрошені доповідачі готові поділитись власним досвідом!

Акценти, які ми пропонуємо: цінності – мотивація – наявні громадські організації та ініціативи – можливості долучитися до волонтерської активності.

Спікери дадуть поради молодим людям щодо того, як розробити власний проект, наприклад, запустити NGO, здобути грант, окреслять коло проблем, які при цьому доведеться вирішувати.

Заплановано обговорення та перегляд відеосюжетів, присвячених студентським протестам періоду Революції Гідності 2013-2014 років, розіграші книг та багато іншого!

Також на учасників події чекає воркшоп від кураторів “Першого кар’єрного кроку”(ЛМР): «Як стати соціально активною частиною громадянського суспільства?»/ “Як написати резюме?”

Реєстрація до 11 травня включно. Для цього заповни анкету за посиланням: https://forms.gle/G3pDsBwfNgoSqHBG7

Локація – Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука, пл. Ринок, 9