02.04.2019 | 12:11

21 березня відбулась «Провокація любові» – літературник, організований філософським та філологічним факультетами.

Під кровом прекрасної Львівської копальні кави студенти насолоджувались поезією своїх колег, їх співом та артистизмом, а особливим гостем заходу став «Провокатор любові» – актор Львівського драматичного театру імені Лесі Українки Дмитро Наумець, що поділився римованою частинкою самого себе!

Сподіваємось ще не раз зустрітись у такій приємній атмосфері поряд з такими талановитими людьми!

Дякуємо усім, хто брав участь у організації заходу, хто виступав та хто просто прийшов послухати поезію. До нових зустрічей!

Фото: Маргарита Малишева