Перший філософський пікнік відбувся!

10.10.2019 | 12:24

«Наука – це цікаво!» – ось що довели на філософському пікніку під час обміну думками та ідеями професори і студенти-першокурсники, члени наукових товариств і гості з інших факультетів. Вражала і атмосфера заходу: легкість і невимушеність, у поєднанні з позитивом та інтелектуальністю.

Учасниками заходу було відзначено вміння лекторки – пофесорки Наталії Жигайло подати власний життєвий досвід у сфері освітнього та наукового менеджменту крізь призму наукового світогляду. Команда Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених філософського факультету «Кордіс» дякує Наталії Ігорівні за можливість познайомитися з науковим доробком професорки у межах виступу на тему “Психологія особистісного та духовного зростання лідера (або) ЗАКОНИ УСПІХУ”. І пам’ятайте: «Вогонь науки – це світло університету»!