Запрошуємо! 22-23 червня 2019 року відбудеться польсько-українська науково-практична конференція “Суспільно-політичні процеси в країнах Центрально-Східної Європи”

14.05.2019 | 09:15

Конференція відбудеться в м. Кутно (Республіка Польща). Організатори конференції: Вища школа регіональної економіки в м. Кутно (Польща) та кафедра політології Львівського національного університету імені Івана Франка в м. Львів (Україна).

Конференція проводитиметься за такими напрямами:

1. Суспільно-політичні та інституційні трансформації в країнах Центрально-Східної Європи.
  2. Особливості виборів, виборчих систем і виборчого процесу в країнах Центрально-Східної Європи.
  3. Безпекові проблеми у політичному процесі країн Центрально-Східної Європи.

За результатами конференції буде підготовлено збірник матеріалів, тез і статей або колективну монографію.

За детальнішою інформацією звертатись до: Анатолія Романюка (доктора політичних наук, професора, завідувача кафедри політології), Віталія Литвина (доктора політичних наук, доцента, доцента кафедри політології).