29 листопада 2017 р. о 13:30 (ауд. 301) відбудеться лекція професора Папського Університету Івана-Павла ІІ (Краків) Йоанни Мисони Бирської

27.11.2017 | 23:00

Шановні викладачі та студенти! Запрошуємо на лекцію професора Папського Університету Івана-Павла ІІ (Краків) Йоанни Мисони Бирської на тему «ПРАЦЯ ЯК РОЗМОВА» («PRACA JAKO ROZMOWA»), яка відбудеться 29 листопада (середа) 2017 р. о 13:30 (ауд. 301). Мова лекції – польська без синхронного перекладу. Йоанна Мисона Бирська (Joanna Mysona Byrska) – доктор габілітований, професор, завідувач кафедри соціальної філософії та політики філософського факультету Папського університету Івана-Павла ІІ в Кракові (Польща). Сфера наукових зацікавлень: філософія політики, соціальна філософія та прикладна етика. Досліджує феномени споживацтва і постдемократії, учасник багатьох наукових проектів у Польщі, Словаччині та Німеччині. Автор кількох монографій, зокрема «O polityce, polityczności i antypolityce» (2016), «Wykłady z etyki ogólnej» (2015), «Etyczne aspekty demokracji» (2012) та ін.