Культурологічні онлайн курси провідних університетів світу

01.12.2016 | 13:57

На всесвітньо відомому порталі онлайн освіти розпочали роботу такі англомовні навчальні курси для філософів та культурологів:

Стародавні греки. Курс Веслеянського університету. Лектор: Андрю Шегеді-Машак (Andrew Szegedy-Maszak). Початок роботи – 28 листопада.

Грецька та римська міфології.  Курс Пенсильванського університету. Лектор: Пітер Страк (Peter Struck). Початок роботи – 28 листопада.

Сьорен К’єркегор – суб’єктивність, іронія та криза модерну. Курс Копенгагенського університету. Лектор: Джон Стюарт (Jon Stewart). Початок роботи – 19 грудня.

Розуміючи насилля. Курс Університету Еморі. Лектори: Деб Аурі (Deb Houry), Паула Скаллі (Pamela Scully). Початок роботи – 28 листопада.

Модерн і постмодерн. Курс Веслеянського університету. Лектор: Майкл Рот (Michael Roth). Початок роботи – 12 грудня.

Вірування щодо душі (Частина 2). Курс Національного університету Нью-Джерсі. Лектори: Деніель Огілві (Daniel Ogilvie), Леонард Гамільтон (Leonard Hamilton). Початок роботи – 5 грудня.

Моральність у повсякденному житті. Курс Єльського університету. Лектор: Поль Блум (Paul Bloom). Початок роботи – 5 грудня.

coursera-logo