До уваги викладачів, аспірантів і студентів! Оголошено конкурс логотипів кафедр

04.02.2016 | 22:44

Шановні викладачі, студенти та аспіранти!

Деканат філософського факультету та студентське самоврядування філософського факультету оголошує конкурс на емблеми кафедр: історії філософії, філософії, політології, теорії та історії політичної науки, психології, теорії та історії культури. Логотипи переможців стануть офіційними емблемами кафедр і будуть використовуватися в друкованих матеріалах та презентаціях факультету.

Логотип має бути виконаний у будь-якому графічному форматі, придатному для подальшого універсального використання. В емблемі повинні бути присутні текстова (1-4 слова) і/або графічна інформація, що характеризує конкретну кафедру, для якої створюється логотип.

Ваші варіанти логотипів з позначкою у темі листа “Конкурс логотипів” надсилайте на адресу деканату dfilos@franko.lviv.ua або у приватні повідомлення у соціальній мережі “Вконтакті”:

Конкурс триватиме з 1.02.2016 р. по 1.03.2016 р. включно.
Усім бажаємо натхнення та успіхів!