«Дні науки філософського факультету 2018». Секція Філософії.

23.05.2018 | 17:15

15 травня 2018 р. у рамках проведення щорічної наукової конференції «Дні науки філософського факультету 2018» відбулося засідання «Секції філософії».

Дякуємо доповідачам за те, що своїми цікавими та актуальними презентаціями здійснили потенціал філософії не лише як простору, в якому відбувається споглядання, комунікація та рефлексія, а й як творчого середовища, де конструюються нові концептуальні  смисли.

Участь в роботі секції філософії взяли:

1. Бойко Яна. Герменевтика як мистецтво тлумачення й інтерпретації.
  2. Ботнар Катерина. Символіка естонської мови в поетичних текстах Доріс Карєвої.
  3. Гайдук Анна. Переклад як граничний випадок розуміння.
  4. Гнатів Андрій. Коли філософія переходить у поезію. Гельдерлін у “beitrage zur philosophie” Гайдеггера.
  5. Данилів Андріана. Роль знака і мови у здійсненні досвіду.
  6. Денькович Олеся. Від міфу до казки. Міфологія як форма світосприйняття.
  7. Дзюбак Роман. Переосмислення ролі реформації у становленні секуляризації.
  8. Євсеева Анна. Мова і влада.
  9. Жовнір Назар. Чи вичерпався потенціал людини розумної?
  10. Іваницька Олена. Свобода волі: соціальний конструкт чи нейробіологічна дійсність?
  11. Іванюк Ірина. Від «нун» до я – темпоральний контекст ідентичності. (Національний університет «Острозька академія»)
  12. Ковчак Володимир. Семіотична інтерпретація античних понять наслідування і творення.
  13. Коряга Павло. «Божественна комедія» Данте Аліґ’єрі та її образно-символічна візуалізація в ілюстраціях Сандро Ботічеллі.
  14. Марчук Магда. Концептуалізація «постлюдини» і «трансгуманізму» в художньо-філософському дискурсі ХХ-ХХІ століть.
  15. Назаденко Ксенія. Чи можливе існування знання без віри?
  16. Романенко Анастасія. Виміри відповідальності в контексті глобальних змін і загроз.
  17. Романяк Марта. Свідомості і мозок: загадка людських здібностей.
  18. Самохвалов Олександр. Що відбувається із філософією в Україні у ХХІ ст.
  19. Степанян Кирило. Критерії періодизації історії та розмежування епох у призмі філософії історичної науки та знання.
  20. Цюпка Олег. Мова в українському суспільстві.

Дякуємо учасникам за інспіруючі доповіді!