Дні науки філософського факультету 2018

11.05.2018 | 20:57

Філософський факультет та  Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених філософського факультету “Кордіс” запрошує до роботи щорічної студентської наукової конференції Львівського національного університету імені Івана Франка «Дні науки філософського факультету 2018».
Конференція відбуватиметься 15–16 травня 2018 року на філософському факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка та проводитиметься за такими секціями: філософія, культурологія, політологія, психологія.
Адреса та місце проведення конференції: Україна, м. Львів, Львівський національний університет імені Івана Франка, філософський факультет, вул. Університетська 1.
ВІДКРИТТЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ відбудеться15 травня  о 10:30 в Актовій залі, що в головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка, вул. Університетська, 1
Порядок денний роботи конференції “ДНІ НАУКИ ФІЛОСОФСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ 2018” ви можете знайти у прикріпленому документі.

Програма_Дні_науки_2018

Дні науки_15 травня