День відкритих дверей на Філософському факультеті

21.11.2019 | 13:39

Абітурієнти, зізнавайтесь, хто вже віддав частинку серця нашому факультету? Адже він справді здатен зачарувати кожного своєю багатогранністю. 16 листопада на Дні відкритих дверей спільними зусиллями дружньої команди активістів було організованано інформаційний стіл, біля якого кожен міг детально дізнатися про широкі можливості факультету, довідатися з перш вуст про всі секрети навчання та посміятися разом з прекрасними інформаторами Андріаною Чінкою, Анною Іваницькою, Максимом Микитиним та Богданом Передрієм. Координували весь процес голова Студентської ради Марія Цінцадзе та голова Профбюро студентів – Олексій Каленіченко.

Далі ж, у 301 аудиторії абітурієнтам надавалась можливість візуально вивчити факультет та поглянути на процес навчання зсередини очима Миколи Спересенка та Величко Анастасії, які підготували короткий ролик до Дня відкритих дверей. Також, майбутні студенти вільно могли поставити свої запитання та обговорити цікаві факти разом з студентами, що були на зустрічі. Ми дякуємо усім учасникам за сміливість та допитливість, активну участь в обговоренні й перегляді відео та теплі слова, які протягом дня чув рідний Філософський факультет. Також вдячні Аліні Шаповал за круті та щирі фотографії біля фотозони!

До нових зустрічей!