День відкритих дверей на філософському факультеті!

11.02.2019 | 09:01

9 лютого відбувся традиційний загальноуніверситетський День відкритих дверей для майбутніх студентів ЛНУ ім. І. Франка. Окремою інформаційною платформою на ярмарку факультетів був представлений філософський факультет, де всі охочі могли одержати інформацію про спеціальності філософського факультету та особливості навчання від викладачів та студентів факультету, а також отримати інформативно-довідкові матеріали.

Родзинкою цьогорічного Дня відкритих дверей на філософському факультеті став інтелектуально-розважальний квіз #МайжеСтудентЛНУ, де вступники могли весело та корисно провести час, познайомитися з новими друзями та майбутніми сусідами по студентській парті.

Філософський факультет відкриває перед вами безліч можливостей! Запрошуємо Вас відчути себе частиною великої спільноти першого (не лише історично) факультету Франкового університету.