9 жовтня 2018 р. студенти 3-го курсу спеціальності «політологія» в рамках курсу «Місцеве самоврядування» відвідали Львівську міську раду

10.10.2018 | 09:55

У великій  сесійній залі міськради зі студентами зустрілися заступник начальника управління, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Файфурка О.С., який презентував структуру міської ради,  склад, основні функції  депутатського корпусу ради та розказав про громадські бюджети Львова. Більш детально на питаннях форм залучення громадян до участі в місцевому самоврядуванні та роботі виконавчого комітету ради зосередився начальник управління «Секретаріат ради»  Лукашевський Ю.О. Всі ці теми викликали у студентів  чимало запитань, на які вони отримали вичерпні відповіді.