8 та 12 жовтня студенти-політологи (представники ЛАП “Поліс”) провели “Партійну шахівницю”

18.10.2018 | 23:13

8 та 12 жовтня в 301 ауд. філософського факультету ЛНУ ім. І. Франка студенти-політологи (ЛАП “Поліс”) представили свої ідеї та зразки політичних програм щодо майбутнього розвитку України у рамках “Партійної шахівниці”.

У перший день відбувалися студентські партійні дебати, де кожна з команд-учасниць презентувала свою політичну програму в 4 блоках: внутрішня політика, соціальна політика, економіка та зовнішня політика – з активною дискусією та обговоренням програмних положень. Опісля запитання/відповіді та голосування за політичні партії.
У другий день – парламентська діяльність партій-команд та підведення підсумків заходу.
Загалом участь взяли 3 команди.