5 липня відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів бакалаврам філософського факультету

15.07.2019 | 16:22

Яскраве відзначення випускників факультету розпочала декан філософського факультету ЛНУ ім. І. Франка, доцент Рижак Людмила Віталіївна, яка у своїй промові зазначила про унікальність цього випуску та їх вагомі досягнення у навчанні, студентській науковій діяльності, громадському житті факультету та університету. З вітальним словом до випускників та їх батьків звернулися завідувач кафедри політології, професор Романюк А.С., завідувач кафедри історії філософії, доцент Дахній А.Й., завідувачка кафедри психології, професорка Грабовська С.Л., завідувачка кафедри історії та теорії культури, доцентка Сінькевич О.Б. Від студентського самоврядування факультету зі словами вітання до бакалаврів звернулися голова Студентської ради факультету Марія Цінцадзе та голова Профбюро студентів факультету Каленіченко Олексій. Також представники студентського самоврядування продовжили традицію закладання «капсули часу» з побажаннями випускників для себе і факультету на наступні 10 років. Окрім цього, присутні могли насолодитися музичним привітанням від неперевершених випускників.

Цьогоріч бакалаврами філософії, культурології, політології та психології стали 103 випускника денної форми навчання і 16 – заочної. Довгоочікувані дипломи з відзнакою отримали: 4 представниці спеціальності «філософія» – Ботнар Катерина, Гайдук Анна, Євсеєва Анна, Данилів Андріана; 3 представниці спеціальності «культурологія» – Воловчук Оксана, Клюшніченко Олександра, Павлів Марта; 9 представників спеціальності «політологія» – Височан Христина, Гера Соломія, Гуцук Олеся, Єремійчук Вадим, Конюченко Анна, Рішко Степан, Смук Тарас, Спересенко Микола, Стандратюк Діана; 1 представниця спеціальності «психологія» – Товт Еріка. Диплом філософського факультету – шлях до успішної кар’єри! Це щороку доводять наші випускники, які по завершенню навчання працюють в державних і місцевих органах влади, сфері культури та науки, управлінській і психологічній діяльності. Всі сили, знання та професіоналізм науково-педагогічних працівників спрямовані на те, щоб наші випускники були найкращими фахівцями своєї справи! Зустрінемося на магістратурі!

Відеотрансляція за посиланням: