3-6 травня 2017 р. студенти-магістри й аспіранти кафедри політології з академічною поїздкою відвідали Ягелонський університет у Кракові

08.05.2017 | 15:15

Академічна поїздка була організована в межах Вишеградського гранту університетського навчання (Visegrad University Studies Grant) та Програми “Східне партнерство” (Visegrad 4 Eastern Partnership Program), спрямованих на імплементацію навчального курсу “Порівняльний аналіз політичних інститутів країн Вишеградської групи й інших країн ЦСЄ”. Більше детально про грант див. за посиланням.

4 травня 2017 р. студентам і аспірантам було проведено лекційні заняття на теми:

1. “Theory and methodology of V4 political institutions studying in Poland”;
  2. “The features of political process in Poland in the context of the current migration crisis and Brexit process”.

5 травня 2017 р. було проведено лекційне заняття на тему:

1. “The history and characteristics of Polish constitutionalism and the possibility of changing the current constitution of the Republic of Poland on the current stage of political development”.

До поїздки було залучено:

• Чоловську Олександру – аспірантку кафедри політології;
  • Русиняк Анастасію – студентку кафедри політології;
  • Цевух Анастасію – студентку кафедри політології;
  • Вольського Олега – студента кафедри політології;
  • Боцюк Ірину – студентку кафедри політології.

Супровід і керівництво здійснювали Анатолій Романюк, доктор політичних наук, професор, і Віталій Литвин, кандидат політичних наук, доцент.