28 жовтня в рамках курсу «Місцеве самоврядування» відбулась зустріч студентів спеціальності «політологія» з заступником міського голови з питань містобудування Любомиром Зубачем

29.10.2019 | 07:24

В понеділок, 28.10.2019 р. в рамках курсу «Місцеве самоврядування»  зі студентами спеціальності «політологія»  зустрівся Любомир Зубач, заступник міського голови з питань містобудування, народний депутат України 8-го скликання, експерт з питань місцевого самоврядування, співавтор законопроекту «Про міські агломерації». Л. Зубач розказав  про необхідність створення агломерацій, які могли б вирішити ряд проблем між громадами різних населених пунктів, реальні проблеми в містобудуванні та шляхи їх вирішення, про завершення  процесу об’єднання громад. А також пан Любомир дав щирі та вичерпні відповіді на численні запитання студентів.