Новини

До уваги наукового співтовариства! 19-20 жовтня 2018 року відбудеться третя наукова конференція пам’яті Ю. Р. Шведи “Політичні партії і вибори: українські та світові практики”

11.07.2018 | 22:02

Кафедра політології з приємністю інформує, що вийшов друком збірник статей і тез за результатами другої наукової конференції “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи), яка була проведена 21 жовтня 2017 року. Електронний варіант збірника (а також збірника попередньої конференції) можна завантажити за посиланням.
Також запрошуємо до роботи третьої наукової конференції кафедри політології “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи).

 
Шведа Юрій Романович (1964–2016 рр.) – до 2016 р. доцент і докторант кафедри...

Читати »

Кафедра теорії та історії політичної науки запрошує вступати до аспірантури

05.07.2018 | 12:52

Кафедра теорії та історії політичної науки ЛНУ ім. І. Франка запрошує випускників гуманітарних факультетів вступати до аспірантури.
Аспірантура пропонує:
–          ступінь кандидата політичних наук – статус PhD міжнародного зразка;
–          можливість викладання у вітчизняних та іноземних навчальних закладах;
–          отримання знань та навичок, необхідних для роботи у галузі політичного маркетингу, аналітики, консалтингу та прогнозування.
Окремий акцент – підвищення здатності ефективної комунікації, побудови академічних стосунків і партнерських зв’язків.
У сучасному глобалізованому світі зростає попит на фахівців високого рівня у різноманітних сферах зайнятості. Найбільш жадані – професіонали у...

Читати »

Кафедра психології виступила співорганізатором конференції «Родина як простір становлення та відновлення особистості».

01.07.2018 | 20:39

Кафедра психології виступила співорганізатором V Міжнародної науково-практичної конференції з християнської психології «Родина як простір становлення та відновлення особистості».

Триденна конференція включала в себе доповіді, стендові презентації, роботу в секціях, а також майстер – класи. Були розглянуті такі питання як духовно – психологічне здоров’я подружжя, Таїнство Подружжя як Божий дар, християнське розуміння послуху, формування образу Бога в сім’ї, кризи і ресурси пубертату, ресентимент як мотивація «рухів за рівність», правдива історія гендеру, сепарація та травма у сім’ях військових...

Читати »

Додаткові бали до стипендіального рейтингу студентів за підсумками літньої сесії 2018 р.

29.06.2018 | 14:10

Список студентів філософського факультету, яким відповідно до рішення Стипендіальної комісії призначено додаткові бали за участь у науковій, науково-технічній діяльності (творчій активності для мистецьких спеціальностей), громадському житті та спортивній діяльності
Додаткові бали до стипендіального рейтингу студентів за підсумками літньої сесії 2018 р.

Читати »