11 жовтня відбулася відкрита лекція на тему «Асертивність» від психолога, психотерапевта Дідковської Лариси Іванівни.

12.10.2016 | 23:06

Захід здійснювався за ініціативи Навчальної лабораторії при кафедрі психології філософського факультету та Психологічної служби університету. Відкрита лекція була проведена в рамках тижня, присвяченому святкуванню Всесвітнього дня психічного здоров`я. Більше 280 осіб стали слухачами лекції, серед них студенти різних спеціальностей, практикуючі психологи, викладачі та зацікавлені особи. Під час лекції спікер підняла важливі питання, зокрема розказала чому важливо бути асертивним в сучасному світі, як оберегти себе від емоційного та фізичного перенавантаження, пояснила різницю між агресією та насиллям, а також окреслила ознаки асертивної людини та як їх в собі виховувати. Асертивність – це як ознака кожної окремої людини, так і нації зокрема. Кожен з нас має стати відповідальним за свої дії, рішення, не порушувати чужі межі та використовувати адекватні способи охорони своїх меж. Сьогодні ці знання як ніколи є актуальними та потрібними.

Також в рамках цього тижня відбулися такі заходи як інтерактивна студія створення образу здорової людини у формі колажу (10 жовтня); кінопоказ «Стань ближчим..», під час якого були підняті та в довірливій атмосфері обговорені важливі теми щодо протікання та психопрофілактики різних психічних порушень (депресія, обсесивно-компульсивний розлад, суїцид та інші), а також надано практичні рекомендації щодо охорони власного психічного здоров`я та благополуччя (7 жовтня); майстерня «Відчуй своє тіло», де разом з досвіченим інструктором Ігорем Колесником, канд.філос.н., доцент кафедри теорії та історії культури, учасники мали змогу пропрацювати відчуття, реакції та основні дискомфортні ділянки свого тіла, що стане першим кроком до здорового сприйняття власної тілесності (12 жовтня).

Більш детально про заходи можна дізнатися за посиланням:https://www.facebook.com/psylab.lnu/