Новини

Шановні студенти та абітурієнти, раді повідомити, що на кафедрі політології відкрито нову спеціалізацію “Політичний маркетинг і менеджмент”

19.04.2019 | 21:35

Шановні студенти та абітурієнти, раді повідомити, що на кафедрі політології відкрито нову спеціалізацію “Політичний маркетинг і менеджмент”!
З термінами та умовами вступу ви можете ознайомитися за посиланням: http://filos.lnu.edu.ua/…/mahistratura-politychnyy-menedzhm…
Запрошуємо на навчання!

Читати »

Шановні абітурієнти, кафедра політології інформує Вас про можливості вступу та навчання в рамках спеціалізацій “Політичний аналіз і консалтинг” та “Політичні комунікації і PR”

19.04.2019 | 21:31

Шановні абітурієнти, кафедра політології інформує Вас про можливості вступу та навчання в рамках спеціалізацій “Політичний аналіз і консалтинг” та “Політичні комунікації і PR”!
Запрошуємо!
Кафедра політології

Читати »

Навчання за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”

15.04.2019 | 22:50

Кафедра теорії та історії політичної науки разом з факультетом управління фінансами і бізнесом гостинно запрошують усіх зацікавлених до навчання за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” (відеосюжет) у межах освітньо-професійної програми “Державне управління та публічна служба”.
Мета освітньої програми – оволодіння студентами першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, здобуття професійних знань, умінь та компетенцій, необхідних для виконання функцій і типових завдань у сфері публічного управління та адміністрування. Термін навчання – 3 роки та 10 місяців.
Особливість програми – надання теоретичних знань та практичних навичок...

Читати »

Відкриття спеціалізації “Світова політика та глобалізація”

15.04.2019 | 22:18

Кафедра теорії та історії політичної науки запрошує студентів спеціальності «Політологія» на спеціалізацію «Світова політика та глобалізація».
Лекційні курси, розроблені викладачами кафедри теорії та історії політичної науки в межах спеціалізації «Світова політика та глобалізація» допоможуть краще зорієнтуватися у складному світі міжнародної політики, зрозуміти тенденції трансформації сучасної міжнародної системи, особливості міжнародних конфліктів, проблеми національної і міжнародної безпеки. Однією з центральних тем курсів буде звичайно ж глобалізація, яка впливає на все і всіх.
Викладачі кафедри теорії та історії політичної науки пропонують такі курси:

Теорія міжнародних відносин;
Розвиток...

Читати »

Дні науки філософського факультету 2019

15.04.2019 | 17:53

Філософський факультет Львівського національного університету імені Івана Франка Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених філософського факультету ЛНУ ім. І. Франка «Кордіс»
запрошує до участі студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених
16-17 ТРАВНЯ 2019 року
на традиційну щорічну наукову конференцію
«Дні науки філософського факультету 2019»
Планується проведення секцій:

Філософія
Культурологія
Психологія
Політологія

Планується видання спільних тез учасників конференції у формі електронного збірника. Для того, щоб взяти участь у щорічній науковій конференції просимо заповнити гугл-форму до 7 ТРАВНЯ 2019 РОКУ за посиланням https://forms.gle/N7HkZAqfhY2n8Lq69
Повна інформації та програма Конференції буде надіслана на...

Читати »