Новини

3.12.2019 р. відбулась зустріч студентів cпеціальності «політологія» з професоркою, українською політикинею, народною депутаткою України 8-го скликання, членкинею Комітету ВРУ з питань євроінтеграції та головою постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Оксаною Юринець

06.12.2019 | 09:00

У вівторок, 3.12.2019 р. відбулась зустріч студентів cпеціальності «політологія» з професоркою, українською політикинею, народною депутаткою України 8-го скликання, членкинею Комітету ВРУ з питань євроінтеграції та головою постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Оксаною Юринець на тему: «Міжпарламентська і парламентська дипломатія»,  під час якої висвітлили питання про особливості дипломатії у Верховній Раді України, про міжнародну співпрацю, про актуальні питання для України та можливість їх розв’язати дипломатичним шляхом.

  
 

Читати »

26.11.2019 р. в рамках курсу  «Місцеве самоврядування»  студенти 3-го курсу спеціальності «політологія»  зустрілися з заступником голови Львівської обласної ради Гудимою Ю.І.

04.12.2019 | 08:25

В понеділок, 26.11.2019 р. в рамках курсу  «Місцеве самоврядування»  студенти 3-го курсу спеціальності «політологія»  зустрілися з заступником голови Львівської обласної ради Гудимою Ю.І., який розказав про структуру обласної ради, її функції та обов’язки.

 

Читати »

Відбувся щорічний лекторій “Культурологія”

03.12.2019 | 22:28

28 листопада за ініціативи Наукового товариства культурологів «Гілея» і Кафедри теорії та історії культури відбулася важлива подія – щорічний лекторій “Культурологія”!

Участь у ньому взяли справжні поціновувачі культурології та інших наук. Студенти різних курсів навчання попрактикувалися у публічних виступах, а також донесли свої думки до уважних слухачів.
На лекторії присутні перейнялися історією незвичайного кохання Фріди Кало та Дієго Рівьєра, дізналися про явище «культури насильства» у суспільстві та її складові, познайомилися з культурою кельтів і їх релігійними віруваннями, почули про дизайн культури як...

Читати »

Бути Валерієм Денисенком цікаво!

30.11.2019 | 18:30

Ми вкотре мали можливість усвідомити, наскільки Валерій Денисенко був, є і буде важливою для нас людиною. Був, є і буде душею філософського, душею спеціальності “політологія”, душею кафедри теорії та історії політичної науки.
Неймовірно важко, в деякі моменти до сліз, в деякі моменти з посмішкою, згадувати все те, що нас поєднувало.
Колектив кафедри та родина дякує всім присутнім на вечорі пам’яті Валерія Денисенка, всім, хто висловлювався, хто слухав і так чи інакше доєднався до нашого вечора.
Окрема вдячність за співорганізацію Ivanova Komora, за музичний...

Читати »

Звіт голови наукового товариства Гілея

29.11.2019 | 15:06

28 листопада в рамках студентського лекторію, відбувся звіт голови наукового товариства культурологів «Гілея», Pavlo Koriaga. Звіт був присвячений діяльності товариства за поточний рік, який був насичений різними подіями, зокрема, ми започаткували новий проект – цикл лекцій #розмовипро, провели декілька кінопоказів, екскурсій, тиждень культуролога та долучилось до організації мотиваційних зустрічей з успішними культурологами.
За посиланням, можна детальніше ознайомитися зі звітом:
https://drive.google.com/…/1f5Fbtx94I93-r-w7VSnjEg00X…/view…
Вітаємо Павла Корягу з успішним завершенням каденції, та дякуємо за мудре та натхненне керівництво!

Читати »