Новини

Збір коштів на допомогу Денисенкові Валерію Миколайовичу

12.08.2019 | 19:00

Товариство,
наш колега, Денисенко Валерій Миколайович, завідувач кафедри теорії та історії політичної науки, потребує допомоги. У нього діагностовано 4 стадію раку. Зараз він перебуває на лікуванні у Києві, де проходить курс хіміотерапії.  Призначено 1о сеансів, кожен з яких коштує близько 40 000 грн.
У Валерія Миколайовича дуже своєрідна вдача. Його прохання про допомогу було непростим рішенням, яке нелегко йому далось. Він – невід’ємна частинка політичної науки в Україні, філософського факультету нашого університету і, звісно, студентської аудиторії.

Тепло студентських сердець вартує сотням...

Читати »

5 липня відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів бакалаврам філософського факультету

15.07.2019 | 16:22

Яскраве відзначення випускників факультету розпочала декан філософського факультету ЛНУ ім. І. Франка, доцент Рижак Людмила Віталіївна, яка у своїй промові зазначила про унікальність цього випуску та їх вагомі досягнення у навчанні, студентській науковій діяльності, громадському житті факультету та університету. З вітальним словом до випускників та їх батьків звернулися завідувач кафедри політології, професор Романюк А.С., завідувач кафедри історії філософії, доцент Дахній А.Й., завідувачка кафедри психології, професорка Грабовська С.Л., завідувачка кафедри історії та теорії культури, доцентка Сінькевич О.Б. Від студентського самоврядування факультету...

Читати »

Запрошуємо! 22-23 червня 2019 року відбудеться польсько-українська науково-практична конференція “Суспільно-політичні процеси в країнах Центрально-Східної Європи”

03.06.2019 | 09:15

Конференція відбудеться в м. Кутно (Республіка Польща). Організатори конференції: Вища школа регіональної економіки в м. Кутно (Польща) та кафедра політології Львівського національного університету імені Івана Франка в м. Львів (Україна).
Конференція проводитиметься за такими напрямами:

Суспільно-політичні та інституційні трансформації в країнах Центрально-Східної Європи.
Особливості виборів, виборчих систем і виборчого процесу в країнах Центрально-Східної Європи.
Безпекові проблеми у політичному процесі країн Центрально-Східної Європи.

За результатами конференції буде підготовлено збірник матеріалів, тез і статей або колективну монографію.
Вимоги до матеріалів, статей і тез для участі у конференції та...

Читати »

Стартап “Громадянське суспільство”_Підсумки зустрічі

24.05.2019 | 15:47

13 травня завдяки різносторонній співпраці викладачів, аспірантів та студентів філософського факультету відбулась важлива розмова про суть розбудови громадянського суспільства.
Добігли висновку, що Революція Гідності 2013-2014 років дала поштовх новому розумінню сильної сторони громадських рухів; що становлення громадянського суспільства – це процес, який завжди триває. Усвідомили, що зміни починаються з кожного з нас, відтак сила у єдності та співпраці.

Запрошені спікери розкрили питання волонтерської діяльності, висвітлили проблеми та причини мотивації у цій сфері. Після ґрунтовної презентації проекту стажувань від ЛМР Перший кар’єрний...

Читати »