Новини

Захист Іленьків Галини Василівни

11.11.2018 | 14:01

Вітаємо Галину Іленьків, аспірантку кафедри теорії та історії політичної науки, з успішним захистом кандидатської дисертації. Тема дослідження: “Принципи раціоналізму в утопічних та антиутопічних теоріях: політологічний контекст”.
Бажаємо молодій ученій подальших звершень на шляху наукового пошуку. Нехай стежка пізнання стелиться гладко, а його результати приносять особисте інтелектуальне задоволення і мають  суспільно значимий резонанс, зокрема й у світовому масштабі.
З текстом дисертації можна ознайомитися тут.

Читати »

3 листопада 2018 р. відбулася третя міжнародна наукова конференція “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи)

05.11.2018 | 21:18

Конференція проводилася за такими секціями:
1. Партійні та інші політичні актори регіонального рівня в Україні та світі.
2. Параметри регіонального політичного процесу в Україні та світі.

 
 

Читати »

Теоретичний семінар кафедри філософії 05.11.18

04.11.2018 | 15:32

Запрошуємо на науковий семінар кафедри філософії ЛНУ ім. І.Франка, що відбудеться у понеділок 5 листопада 2018 року о 15.15 год. в 301 аудиторії (вул. Університетська 1).
Доповідачі:

Сафонік Лідія Миколаївна, доцент кафедри філософії, доктор філософських наук. Тема виступу: “Мода” на метафізику”.
Боднар Володимир Михайлович, асистент кафедри філософії. Тема виступу: “Трансдисциплінарний підхід до розуміння історичних типів світоглядів”.

Вхід вільний!
анотація виступу мода на метафізику

Читати »

31 жовтня відбулись дебати між студентами філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка на тему: «Мігранти виживання у Європі: загроза чи діалог»

02.11.2018 | 15:49

Завдяки глибокій зацікавленості студентів серед різних курсів та спеціальностей у вибраній тематиці, cтудентам вдалось не тільки позмагатись в інтелектуальній грі на переконання та якість аргументів, але і поглибити та доповнити знання один одного.
Експертну комісію допомогли сформувати викладачі філософського факультету Осана Дарморіз і Святослав Мотрен, випускниця факультету, очільниця Lviv City of Literature Богдана Брилинська. Допомагала оцінювати дебатерів Інна Кучер (представляла Студентский дебатний клуб Університету).
Як результат, найбільш аргументовану позицію представила команда «Діалогу», що стверджує ще раз актуальність та потребу не тільки піднесення важливих питань, але і формування...

Читати »

Міжнародна наукова конференція “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Шведи)

31.10.2018 | 12:05

3 листопада 2018 р. відбудеться міжнародна наукова конференція кафедри політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Шведи).
Конференція відбуватиметься за адресою вул. Університетська 1, дзеркальна зала.
Програма конференції за посиланням.

Читати »