Власевич Тетяна Вікторівна

Посада: заступник декана філософського факультету з навчально-методичної та виховної роботи, асистент кафедри теорії та історії культури (за сумісництвом)

Науковий ступінь: кандидат філософських наук

Телефон (робочий): (032) 239-45-79

Електронна пошта: tetiana.vlasevych@lnu.edu.ua

Наукові інтереси

Філософія культури, історія української культури, історія світової художньої культури, етика ділового спілкування, проблема ментальності східних слов’ян, особливості культури країн Центрально-Східної Європи, екзистенціальна філософія та міждисциплінарні способи вирішення проблеми ідентичності сучасної людини.

Біографія

Народилася 16 листопада 1988 року у м. Львів. У 2010 році закінчила філософський факультет ЛНУ імені Івана Франка за спеціальністю «культурологія», отримала диплом магістра культурології (з відзнакою). З 2010 по 2013 була аспірантом ЛНУ імені Івана Франка за спеціальністю 09.00.04 – філософська антропологія, філософія культури. Аспірантуру закінчила достроково, захистивши кандидатську дисертацію на тему: «Екзистенціально-ментальні виміри ідентичності людини в українській культурі». З вересня 2013 р. працює асистентом кафедри теорії та історії культури ЛНУ імені І. Франка. Автор більше 15 наукових публікацій, зокр. статей: Екзистенціали як духовно-ментальні означеності української культури (Львів, 2011); Духовні виміри людського буття та проблема самопізнання в українській філософській традиції (Київ, 2012); Смислові виміри ідентичності у філософсько-культурологічних дослідженнях (Львів, 2013); Свобода та проблема ідентичності в французькій філософії екзистенціалізму (Дніпропетровськ, 2013) та ін.

Читає такі навчальні курси:

  • Історія української культури (для студентів біологічного, географічного та фізичного факультетів)
  • Історія зарубіжної та української культури ( для студентів факультету міжнародних відносин)
  • Ділова етика (для студентів філософського факультету)
  • Культура країн Центрально-Східної Європи (для студентів філософського факультету)

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!