Вітальне слово

Радо вітаємо кожного, хто завітав на сторінку Філософського факультету – одного із перших факультетів Львівського університету, заснованого у 1661 році. Відновлення філософського факультету в Університеті у 1992 році стало непересічною та знаковою подією у незалежній Україні.

Філософський факультет – це освітнє середовище студентів, аспірантів, доцентів і професорів, які зберігають і примножують академічні традиції, розвивають сучасну гуманітарно-соціальну науку, запроваджують результати дослідження в освітній процес, залучаючи студентів до наукової творчості.  Факультет готує висококваліфікованих фахівців із спеціальностей: філософія, культурологія, політологія та психологія – духовно-політичну еліту української нації, запоруку нашого поступу.

Філософський факультет Львівського національного університету імені Івана Франка унікальний, йому немає аналогів не лише в Україні, а й в Європі. Науковці, аспіранти, студенти й випускники факультету беруть активну участь у науковому, освітньому, громадському, культурному та суспільно-політичному житті країни. За результатами всіх видів діяльності філософський факультет у 2020 році увійшов у Top-10 гуманітарних факультетів України за версією Forbes in Ukraine.

Сьогодення та перспективи факультету. (Випуск 24)

Запрошуємо на навчання!

Декан факультету Людмила Рижак